تصمیمات تازه ائتلاف آمریکا در عراق ، تداوم حضور نظامیان آمریکایی در پایگاه یونیون 3 بغداد و عین الاسد

به گزارش وبلاگ درخشان 92، شبکه المیادین از تصمیم ائتلاف آمریکا برای ادامه حضور در پایگاه نظامی یونیون 3 در بغداد خبر داد.

تصمیمات تازه ائتلاف آمریکا در عراق ، تداوم حضور نظامیان آمریکایی در پایگاه یونیون 3 بغداد و عین الاسد

شبکه المیادین گزارش داد که ائتلاف آمریکا تصمیم به ادامه حضور در پایگاه یونیون 3 بغداد دارد.

المیادین به نقل از منابع آگاه نوشت: طرح های ائتلاف آمریکا شامل ادامه حضور در پایگاه یونیون 3 در بغداد است و پایگاه عین الاسد با استقرار سامانه پاتریوت در بخش تحت کنترل آمریکا، ایمن می شود.

با این وجود پیش از این شبکه المیادین به نقل از منابع اطلاعاتی خود گزارش داد که استقرار سامانه های پاتریوت آمریکا در پایگاه های عین الاسد و منطقه اقلیم کردستان عراق صحت ندارد. مقامات عراق هنوز به درخواست واشنگتن برای استقرار این سامانه های ضدموشکی جواب مثبت نداده اند و آمریکا همچنان به تلاش خود ادامه می دهد.

طی هفته های اخیر نظامیان آمریکا به اقدامات تحریک آمیز خود در عراق افزوده و هواپیما ها و بالگرد های آمریکایی بر فراز برخی مناطق عراق گشت زنی می کنند.

گروه های مقاومت عراق درباره تحرکات و نیز تهدید های اخیر آمریکا هشدار داده و خاطرنشان کردند که پاسخ هرگونه اقدام احتمالی آمریکا را خواهند داد.

محمد محیی، سخنگوی کتائب حزب الله عراق خاطرنشان کرد که این گروه با نقشه های شوم آمریکا مقابله خواهد کرد.، باشگاه وبلاگ درخشان 92

منبع: ایران آنلاین

به "تصمیمات تازه ائتلاف آمریکا در عراق ، تداوم حضور نظامیان آمریکایی در پایگاه یونیون 3 بغداد و عین الاسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیمات تازه ائتلاف آمریکا در عراق ، تداوم حضور نظامیان آمریکایی در پایگاه یونیون 3 بغداد و عین الاسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید