ثبت نام 485 هزار نفر در طرح غربالگری قم

به گزارش وبلاگ درخشان 92، خبرنگاران/قم معاون دانشگاه علوم پزشکی استان قم، از ثبت نام 485 هزار نفر در طرح غربالگری کرونا در قم خبرداد.

ثبت نام 485 هزار نفر در طرح غربالگری قم

به گزارش وبلاگ درخشان 92 به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان قم، دکتر محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان در گفت گویی اظهارکرد: تا به این لحظه 485 هزار و 188 نفر از مردم قم در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام نموده اند.

وی اضافه نمود: از این تعداد 48 هزار و 893 نفر احتیاجمند پیگیری و 11 هزار 763 نفر نیز احتیاج به پیگیری فوری داشتند که در مدت زمان کمتر از 24 ساعت با آنها تماس گرفته و پیگیری های لازم انجام میشود.

محبی ادامه داد: تا بدین لحظه 88/75 در

معاون دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد: صد از پیگیری های فوری مورداحتیاج که توسط سامانه خودارزیابی گزارش شده، توسط مراقبین سلامت اجرا شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این 990 هزار و 662 نفر از ساکنین شهر قم نیز به صورت فعال توسط مراقبین سلامت غربالگری و در سامانه سیب ثبت شده اند. به عبارت دیگر میتوان گفت 74/26 درصد از جمعیت استان و 67/06 درصد از خانوارها تا این لحظه مورد غربالگری کرونا قرار گرفته اند.

وی درپایان اعلام کرد: از همشهریان می خواهیم که در این سامانه ثبت نام نموده و در راستای مبارزه با این ویروس یاری تیم های بهداشتی باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ثبت نام 485 هزار نفر در طرح غربالگری قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 485 هزار نفر در طرح غربالگری قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید