دستور وزیر ورزش به رؤسای فدراسیون ها و مدیران استانی برای حمایت از تولیدات داخلی

به گزارش وبلاگ درخشان 92، وزیر ورزش و جوانان به تمام رؤسای فدراسیون ها و مدیران استانی بیان کرد از تولیدات داخلی حمایت نمایند.

دستور وزیر ورزش به رؤسای فدراسیون ها و مدیران استانی برای حمایت از تولیدات داخلی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ درخشان 92 از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش سهم مهمی در جهش فراوری کشور دارد و به خوبی می تواند با حمایت از فراورینمایندگان داخلی فرصت خوبی را برای فعالان و جوانان و متخصصان این گسترده در کشور فراهم کند.

وی ادامه داد : وزارت ورزش و جوانان با 31 اداره کل استانی و بیش از 50 فدراسیون بایستی در تحقق شعار جهش فراوری ملی پیشرو باشد و انتظارم اولویت گذاری مدیران استانی و رؤسای فدراسیون های ورزشی برای حمایت از بازار فراوریات داخلی و فعالان این بخش در برنامه های مالی و اجرایی است.

مسعود سلطانی فر گفت: چندین میلیون ورزشکار، مربی و حتی طرفدار ورزش در کشور داریم و این موضوع نشان دهنده گستره نقش مهم این جامعه برای مصرف اقلام داخلی است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: قبلاً هم به تمام زیر بخش های وزارتخانه و فدراسیون ها اعلام شده بود که بایستی از فراوریات داخلی برای البسه و تجهیزات ورزشی خود استفاده نمایند و سال جاری این موضوع با اولویت بیشتری دنبال خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان با انتقاد از انحصار موجود در زمینه فرصت به فراورینمایندگان داخلی برای استفاده از مزیت مالی ورزش کشور گفت : هم در سطح نظارتی وزارتخانه و هم بخش های مرتبط کاملاً به این موضوع حساس هستیم و برای همه فراوری نمایندگان فرصت برابر برای بهره مندی از بازار ورزش کشور وجود دارد.

انتهای پیغام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "دستور وزیر ورزش به رؤسای فدراسیون ها و مدیران استانی برای حمایت از تولیدات داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور وزیر ورزش به رؤسای فدراسیون ها و مدیران استانی برای حمایت از تولیدات داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید