مامور پلیس جوان کرمانشاهی را از مرگ حتمی نجات داد

به گزارش وبلاگ درخشان 92، جوان 27 ساله کرمانشاهی که با مصرف تعدادی زیادی قرص قصد داشت به زندگی خود خاتمه دهد با حضور به موقع مامور پلیس، از مرگ حتمی نجات یافت.

مامور پلیس جوان کرمانشاهی را از مرگ حتمی نجات داد

به گزارش وبلاگ درخشان 92 به نقل از ایلنا، چندی پیش مادری نگران و مضطرب با پلیس 110 تماس گرفت و ماموران را در جریان اقدام پسرش مبنی بر خودکشی و خاتمه دادن به زندگی اش آگاه کرد.

این مادر نگران در این تماس مطرح نمود که دقایقی قبل پسر جوان 27 ساله اش در تماسی با دیگر پسرش عنوان نموده که حوالی میدان آزادی کرمانشاه قصد خودکشی دارد و از پلیس برای نجات جان فرزندش یاری می طلبید.

با دریافت این گزارش از سوی پلیس 110، موضوع به سرعت به واحدهای گشتی حوالی میدان آزادی گزارش شد، در این میان راسخ سید احسان امیری که در حال گشت بود با دریافت این گزارش جستجوی خود را برای یافتن محمود و خودروی وی به سرعت شروع کرد.

زمان به سرعت در حال سپری شدن بود و لحظه ای تاخیر در اجرای ماموریت ممکن بود محمود 27 ساله برای همواره جان خود را از دست بدهد و مادری برای همواره در داغ جگرگوشه اش عزادار گردد.

راسخ امیری به سرعت نقطه به نقطه میدان آزادی را جستجو کرد تا نهایتا توانست پسران جوان را داخل خودروی سمند خود که بی حال روی فرمان خودرو افتاده بود، پیدا کند.

وقت تنگ تر از آن بود که راسخ امیری بخواهد نیروهای اورژانس را آگاه و منتظر حضور آنها بماند، با یاری یکی دو نفر دیگر از شهروندان محمود را از خودرو پیاده و سوار بر خودروی پلیس نموده و به بیمارستان منتقل کرد.

دکتر بخش به سرعت اقدامات اولیه برای نجات جان بیمار را انجام داد و به راسخ امیری هم گفت اگر دقایقی دیرتر محمود را به بیمارستان می رساندند او جان خود را از دست داده بود.

حال دیگر خانواده جوان 27 ساله نیز در جریان قرار گرفته بودند، آنها هم سراسیمه خود را به بیمارستان رساندند و با دیدن مامور پلیس و پرستارانی که کار درمان محمود را انجام می دادند خیالشان راحت شد.

پسر خانواده با مسئولیت پذیری و حضور به موقع راسخ سید احسان امیری مامور پلیس شهرستان کرمانشاه از مرگ حتمی نجات یافت.

منبع: همشهری آنلاین

به "مامور پلیس جوان کرمانشاهی را از مرگ حتمی نجات داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مامور پلیس جوان کرمانشاهی را از مرگ حتمی نجات داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید