خبرنگاران شیف: ترامپ دوباره به آمریکا خیانت کرد

به گزارش وبلاگ درخشان 92، تهران- خبرنگاران- آدام شیف نماینده حوزه انتخابیه کالیفرنیا از حزب دموکرات روز یکشنبه با انتقاد از ترامپ به دلیل ارائه اطلاعات غلط در خصوص دخالت های روسیه گفت: ترامپ دوباره به آمریکا خیانت کرد.

خبرنگاران شیف: ترامپ دوباره به آمریکا خیانت کرد

به گزارش تارنمای هیل، رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا اقدامات دونالد ترامپ مبنی بر انتشار ادعاهای دروغین درباره مقامات اطلاعاتی را محکوم کرد و هشدار داد که روسیه با دخالت در انتخابات 2020 آمریکا به دنبال یاری به ترامپ و برنی سندرز است.

شیف در پیامی توییتری نوشت: آقای رییس جمهوری خوب طفره می روی، اما بدان که ادعاهای دروغین تو هیچ کس را مجاب نمی نماید.

رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه با اشاره به خیانت های ترامپ نوشت: شما از یاری روسیه در سال 2016 استقبال کردید، سعی کردید اوکراین را مجبور به یاری در سال 2019 کنید و در سال 2020 نیز تلاشی برای حفاظت از انتخابات ندارید.

شیف در خاتمه با اشاره به انتخاب گرنل سفیر آمریکا در آلمان به عنوان مدیر موقت اطلاعات ملی نوشت: هم اکنون با اخراج مدیر اطلاعات ملی و عدم ارائه گزارش به کنگره دوباره به آمریکا خیانت کردید.

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر در واکنش به افشاگری مقام های اطلاعاتی درباره دخالت روسیه در کارزار انتخاباتی 2020 نوشت: این ایده که روسیه به من برای انتخاب مجدد یاری می نماید، یک کارزار دیگر برای انتشار اطلاعات نادرست از سوی دموکرات ها است.

توئیت ترامپ در شرایطی است که سه منبع مطلع هفته گذشته اعلام کردند که مقام های اطلاعاتی آمریکا به نمایندگان کنگره هشدار داده اند که روسیه در حال دخالت در کارزار انتخاباتی 2020 با هدف یاری به انتخاب مجدد دونالد ترامپ است.

هشدار مقام های اطلاعاتی آمریکا ابهامات زیادی را درباره همگرایی کارزار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اینکه آیا دولت ترامپ اقدامات متناسب برای مقابله با دخالت های مشابه سال 2016 را اتخاذ نموده ایجاد نموده است.

این هشدارها نخستین بار از سوی روزنامه نیویورک تایمز و روزنامه واشنگتن پست فاش شده است. یک مقام ارشد دولت ترامپ گفته است که دموکرات ها میخواهد از این اطلاعات نادرست علیه رئیس جمهور آمریکا استفاده نمایند.

ترامپ بارها گزارش های جامعه اطلاعاتی آمریکا درباره تبانی کارزار انتخاباتی وی با مقام های روسی در انتخابات 2016 را رد نموده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شیف: ترامپ دوباره به آمریکا خیانت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شیف: ترامپ دوباره به آمریکا خیانت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید